ASUS TUF Gaming VG32AQA1A 32" | 2560 x 1440 VA | 170Hz | Gaming Monitor
Productinformatie
De TUF Gaming VG32AQA1A is een 31,5-inch WQHD (2560 x 1440) gamingmonitor met een overklokbare verversingssnelheid van 170 Hz en een responstijd van 1 ms (MPRT) voor uiterst meeslepende gameplay. Het beschikt over exclusieve Extreme Low Motion Blur (ELMB) technologie en AMD FreeSync™ Premium om ghosting en tearing te elimineren. Daarnaast beschikt het ook over High Dynamic Range-technologie, die HDR10 ondersteunt voor geweldig contrast en levensechte kleuren. De vloeibare kristalelementen in het ASUS Fast IPS-display schakelen tot 4X sneller dan conventionele IPS-panelen voor een snellere respons, waardoor je kunt genieten van de nieuwste snelle games in al hun glorie met supersoepele, lag-vrije visuals, zelfs bij de hoogste weergave-instellingen. NVIDIA G-SYNC-compatibele en AMD FreeSync Premium-technologie zorgen voor supersoepele, scheurvrije visuals met een lage latentie. TUF Gaming VG32AQL1A maakt gebruik van HDR-technologie om levendigere kleuren en hogere contrastniveaus te leveren in vergelijking met traditionele monitors.
Fabrikant "Asus"
Asus is een wereldwijd bekend merk op het gebied van technologie. Het bedrijf is opgericht in 1989 in Taiwan en heeft sindsdien een reputatie opgebouwd voor het leveren van hoogwaardige computers, laptops, smartphones en andere elektronische producten. Asus staat bekend om zijn innovatieve ontwerpen en geavanceerde technologie, waardoor het merk populair is bij zowel consumenten als professionals.